VEGA OTELLO

Otello Otel Otomasyonu

Vega Yazılım Muhasebe Programı

Otello Vega Yazılım’ın Otel, tatil kasabası resortlar ve devre mülk  işletmeleri  için tasarlamış olduğu mülk yönetim sistemidir. Tamamen bağımsız web tarayıcısı üzerinde çalışan otel otomasyonudur. Otello’da vega yazılım en son güvenlik ve veri  ileti teknolojilerini kullanmıştır.

Otello kullanımı çok kolay olmasının yanı sıra rakiplerinde bulunmayan bir çok yeni özellik sunmaktadır.

Otello programı sadece işletmenizi  yönetmekle kalmaz aynı zamanda misafirlerinizin size en kolay yol olan internet üzerinden ulaşmasını rezervasyonlarını yapmasını ve ödemeleri almanızı sağlar. Otello bu işlemleri yalnızca işletmenizin web sitesinde değil tüm dünyada kullanılan CRS sistemleri (Central Rezervation Systems) ile birlikte çalışarak yapmaktadır.

Dünya’nın her yerinden otello yu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Otello için önden bir para ödemezsiniz. Otello’yu kullandığınız kadar (oda sayısı) ödersiniz.

Vega Yazılım Muhasebe Programı

 

Otello dünyanın en büyük rezervasyon sistemi olan Travelocity.com , hotels.com, orbitz.com booking.com
gibi her gün milyonlarca insan tarafından kullanılan rezervasyon sistemleri ile ortak çalışmaktadır.
Otello kullanan işletmeler anlık olarak işletmelerindeki müsait olan odaları bu sitelerde satışa açabilir, özel indirimler uygulayabilir, rezervasyon alabilir ve satış yapabilirsiniz.

Vega Yazılım Muhasebe Programı

Otello entegre paketleri ile işletmenizi yönetmeniz çok kolay.

Otello ile misafirlerin telefon kayıtlarını ve yapacakları yurt içi yurt dışı kayıtları tutabilir, bunlarla ilgili paket fiyatlar veya kullandıkça öde yöntemi ile faturalandırma yapabilirsiniz.
Otello bir çok otel kapı otomasyon sistemleri ile çalışabilmektedir.
İşletmenizde sunduğunuz izledikçe seyret (PPV) televizyon kanallarını Otello ile misafirinize faturalandırabilirsiniz.
Otello vega yazılım’ın diğer programları ile entegre çalışabilmektedir. Restorant ve bar’da sef’IM ile siparişlerinizi alabilir satış yapabilir Vega Smart ile back office’de muhasebenizi yapabilirsiniz.
Otello ile işletmenizin tüm kontrolü elinizin altındadır. İşletmeniz ile ilgili raporları (otel doluluk oranı, hazır oda sayısını, günlük kasa giriş ve cıkışlarını, restorant ve barın günlük ve anlık cirolarını internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayardan veya mobil cihazdan izleyebilirsiniz.
Otello’yu kullanan işletmelerin verileri 365/24 saat hizmet veren cloud serverlarımızda saklanmaktadır.
Dizel motorlu backup jenaratörlerimiz güç kaybını önlemek için 365/24 saat hazırda beklemektedirler.

  Sayfanın Başına Dön